GERİ  

ANADOLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE ÇALIŞAN KADINLARA İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ VE MEME KANSERİ ERKEN TANI SEMİNERLERİ

 Anadolu organize sanayi bölgesinde çalışan işçi kadınlarımız için meme tarama ve erken tanı eğitimi verdik.  Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ve Başkent Üniversitesi ile yaptığımız ortak çalışma sonucunda bölgede çalışan kadınlarımız ile iletişime geçtik. sanayi bölgesi eğitim ve konferans salonunda Başkent Üniversitesi Doktoru Dr.Cihan FİDAN’ın verdiği eğitim ile kadın çalışanlarımızı bilgilendirdik. bu eğitimde bölgemizden aldığımız özel silikon meme maketini kullandık. memelerinde sıkıntı olan  kadınları hastaneye yönlendirdik.

Çalışan kadınlarımıza İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda çalışma hayatında karşılaşacakları tehlikeler ve yasal hakları konusunda Murat YİĞİTER( A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ) eğitim verdi.

Toplam 45 çalışan kadınımıza ulaştık

her iki eğitimde de Rotaryen olmayan kişilere ulaşıldı. onlara kulübümüz ve Rotary tanıtıldı. iyi bir Halkla ilişkiler, sağlık ve eğitim projesi oldu.


 

Başlangıç Tarihi 03-01-2017
Bitiş Tarihi 30-01-2017
Komiteler Ana Çocuk Sağlığı Komitesi,Basın ve Halkla İlişkiler Komitesi,Erken Tanı Sağlık Komitesi,Meslek Hizmetleri ve İş Güvenliği Komitesi,Toplum Hizmetleri Komitesi
Proje Ortakları BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ VE ANADOLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİ